Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Malatya Masöz Mahser

  • Listed: Ağustos 23, 2017 12:56 pm
  • Expires: 33 days, 15 hours

Description

Tüm vücuda uygulanacak bu yöntemde amaç gün içerisindeki yorgunluğun üzerinizden atılıp güne daha zinde başlamak için ideal bir Battalgazi masaj yöntemidir. Genel olarak sinirlerin ve kas sistemindeki kan dolaşımının dengelenmesinde bilinçli ve bilimsel ilkelere dayalı vücut üzerindeki bölgelere el ile uygulanan işlemlerdir. Yöntemin asıl amacı ağrı dindirerek rahatlama sağlamak, bir bölge de ki şişliği en aza indirmek, kasılmış kasların rahatlamasına yardımcı olmak, yaralanmalar sonrasında oluşan burkulma ve gerilmelerin iyileşmesini hızlandırmak için uygulanır.

Bu eylemi yaptıran kişilerin kas gücündeki azalma yanlış bilinen bir bilgidir. Bunun tam tersine kasların güçlenmesinde oldukça yardımcı rolü bulunuyor. Fizyolojik esaslara dayanan yöntemde, vücudun genel olarak yüzeyine yapılan baskı, ovma ve sıvazlama tekniklerinin etkisi ile iç organlarda ki ağrıları azaltabilir veya tamamen ortadan kaldırılması sağlanabilir.

Uygulanacak bu yöntemde genel amaç: Kasları rahatlatmak, deri üzerindeki yüzeysel damarlarda bulunan kanı ve kalbe giden kan oranını fazlalaştırmak için uygulanacak hafiften sert darbeler, zarar görmüş doku, kas ve liflerini gerdirme teknikleri ile hareket kabiliyetini en az seviyeye indirerek yoğurma, sıkıştırma, sürtünme ve bastırma yöntemi; dolaşımı düzeltmek ve yardımcı olmak amacıyla avuç içi, parmak ve ellerin kenarıyla deriye art arda darbelerin uygulanmasıyla yapılan Yeşilyurt masaj işlemidir.

No Tags

91 total views, 2 today

  

Listing ID: 891599d9d4c95dea

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply