Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Malatya Masaj Salonu Jilos

  • Listed: Eylül 5, 2017 9:37 am
  • Expires: 46 days, 15 hours

Description

Geçmişi uzak Doğu’dan günümüze kadar gelen, bedenimizdeki gerilimi almayı ve nörolojik bir takım hastalıkları tedavi desteği sağlayan, ayakaltında belirli noktalara basınç şeklinde uygulandığı bir masaj tekniği sayılmaktadır. Neredeyse 5 bin yıla yakın bir geçmişi olan bu tekniğin ilk uygulamaya başlayan yer Çin’dir. Günümüzde alternatif tıp olarak da önerilen ve vücuttaki enerji akışını sağlamaya yönelik kullanılan en yöntemlerden biridir.

Özellikle ayak tabanındaki belirli refleks noktalarına, parmak ve el bastırılması ile veya ahşap çubuk yardımı ile basınç uygulaması yapılıyor. Kişinin bedenindeki problemli bölgeyle ayak tabanındaki konumuna göre basınç uygulandığında biraz acı hissedilmesi oldukça doğaldır. Ayrıca seans süresince ayaktaki bütün refleks noktaları el veya parmak hareketleriyle uyarılmaktadır. Özellikle masaj uygulaması sonrasında bütün vücudunuzda bir gevşeme hissediyorsunuz.

Kan dolaşımın hızlanarak, sinir sistemini gevşiyor ve bağışıklık sisteminiz güçlenerek, vücuttaki toksinler kolayca atılıyor. Böylece uyku kalitenizde artmış oluyor. Hormon kaynaklı sorunlar, stres, panik atak, migren, romatizma, depresyon ve felç gibi birçok hastalığa da iyi geldi de kanıtlanmıştır.

 

No Tags

52 total views, 1 today

  

Listing ID: 70159ae96db65c9d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply